[tab class=“active“ type=“tab“ href=“#dws_first_tab23″ title=“Článok“]
[tab class=““ type=“tab“ href=“#dws_tab1834099023″ title=“Fotky“]
[/thead][tcontents]
[tcontent class=“active“ id=“dws_first_tab23″]

Podobne ako deti zo základnej školy (pozri stránku ZŠJ) v piatok 4.4. súťažili v behu aj dievčatá z gymnázia. Kristína Píšová (sexta), Laura Balažová (kvarta) a Barbora Píšová (sekunda) sa zúčastnili  pretekov v Handlovej. V juniorskej kategórií obsadili Kristína 6. miesto, Laura krásne 1. miesto a Barbora 3. miesto.  Preteky mali jednu „pikošku“ !! Ak pozriete foto z pretekov, tak si všimnete, že medzi účastníkmi preteku bol aj Keňan MWANGI Joel Maina, ktorý v nedeľu 6.4. vyhral maratón v Bratislave. Čiže sa fotili v predstihu  s  budúcim šampiónom. Do Handlovej si prišiel len tak zaklusať, aby sa rozbehal pred nedeľným maratónom. Samozrejme  neušiel pozornosti našich dievčat, ktoré ho hneď po anglicky vyspovedali. Ale o tom, potom …… ak vás  zaujíma niečo o jeho živote, ako trénuje, odkiaľ je, čo plánuje po skončení kariéry, sledujte ďalšie správy. Bude to stáť za to. Inak autorka článku obsadila  1. miesto v kategórii žien J.